Ansatte

A1 Trafikkskole

Christian Nordheim

Christian Nordheim
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, AM146, T

971 45 050

christian@a1trafikkskole.no

Geir Emann Johnsen

Geir Emann Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, AM147

908 02 184

geir@a1trafikkskole.no

Halvar Mørk

Halvar Mørk
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

915 69 909

halvar@a1trafikkskole.no

Magne Mørk

Magne Mørk
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

991 08 577

magne@a1trafikkskole.no

Markus Torbjørnsen

Markus Torbjørnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

913 49 921

markus@a1trafikkskole.no

Morten William Torbjørnsen

Morten William Torbjørnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

474 15 505

morten@a1trafikkskole.no

Oddgeir Johnsen

Oddgeir Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

915 69 910

oddgeir@a1trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

Grunnkurs (A)

3. aug / A1 Trafikkskole, Vesterålsgata 62, / 900 kr

Trafikalt grunnkurs u/trafikant i mørket (TG)

4. aug / Vesterålsgata 62, Sortland / 1.900 kr

Trafikalt grunnkurs u/trafikant i mørket (TG)

10. aug / Markedsgata 19, Stokmarknes / 1.900 kr

Mopedkurs - Påmelding (AM146)

18. aug / A1 Trafikkskole AS, Vesterålsgata 62, 8401 Sortland / 7.500 kr

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker a1trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at A1 Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn