Ansatte

A1 Trafikkskole

Christian Nordheim

Christian Nordheim
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, A, A1, A2, AM146, T, T141, T148

971 45 050

christian@a1trafikkskole.no

Geir Emann Johnsen

Geir Emann Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, AM147

908 02 184

geir@a1trafikkskole.no

Magne Mørk

Magne Mørk
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96

991 08 577

magne@a1trafikkskole.no

Marion Lynghaug

Marion Lynghaug
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

468 53 757

post@a1trafikkskole.no

Markus Torbjørnsen

Markus Torbjørnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

913 49 921

markus@a1trafikkskole.no

Morten William Torbjørnsen

Morten William Torbjørnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

474 15 505

morten@a1trafikkskole.no

Oddgeir Johnsen

Oddgeir Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

915 69 910

oddgeir@a1trafikkskole.no

Kommende kurs

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

30. mai / A1 trafikkskole, Vesterålsgata 82 / 1 300,00

Trafikalt grunnkurs (Trafikalt grunnkurs)

31. mai / Gamle vgs, Lødingen / 1 900,00

Trafikalt grunnkurs (Trafikalt grunnkurs)

7. juni / Vesterålsgata 82, Sortland / 1 900,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

26. juli / A1 trafikkskole, Vesterålsgata 82 / 1 300,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

A1 Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Denne typen cookies og pixels benyttes for å vise deg tilpassede annonser, som skal være relevante for nettopp dine interesser. Annonsene baseres på hva du har sett på, og/eller vist interesse for på vår nettside.

Les mer